AKTUALITY:

VINOTÉKA OTEVŘENA
Nabízíme 10 druhů stáčených moravských vín a lahvová vína od vinařství Štěpán Maňák, Beneš, Tesařík, Nosreti a PPS Strachotín. Těším se na Vaši návštěvu . Miloš Piskač

DEGUSTACE VÍN
Dne 15.12.2015 od 17.30hod proběhne degustace vín VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK z Žádovic s osobním výkladem p.Štěpána Maňáka. Vzhledem k obvykle velkému zájmu si svá místa rezervujte co nejdříve. Degustovaná vína pak můžete zakoupít za skvělé ceny.

SVATOMARTINSKÁ VÍNA
SVATOMARTINSKÉ nabízíme od VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK ŽÁDOVICE a VINAŘSTVÍ ZBOROVSKÝ VELKÉ PAVLOVICE. A "mladá vína" z VÍNO RAKVICE a VINAŘSTVÍ VEVERKA ČEJKOVICE.

DEGUSTACE VÍN
Dne 22.10.2015 od 17.30hod proběhne řízená degustace vín RODINNÉHO VINAŘSTVÍ BENEŠ. Degustovaná vína je možné zakoupit za zvýhodněné ceny.

BURČÁK 2015
Přijďte ochutnat a nakoupit "částečně zkvašený révový mošt" neboli burčák a posuďte jeho kvalitu svými ústy v naší vinotéce !!!

XVIII. PARD. FEST. VÍNA
Přijďte ochutnat 28. a 29.8. vína do našeho stánku na nádvoří pardubického zámku na pravé straně vedle pódia. Těšíme se na Vás.

SVATOMARTINSKÁ VÍNA
Prezentujeme vina z VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK ŽÁDOVICE a VINAŘSTVÍ ZBOROVSKÝ VELKÉ PAVLOVICE. V nabídce máme i "mladá vína" z CHATEAU LEDNICE, VINAŘSTVÍ VEVERKA a VÍNO RAKVICE.

DEGUSTACE VÍN
Dne 30.10.2014 od 17.30hod proběhne řízená degustace vín RODINNÉ VINAŘSTVÍ BENEŠ s výkladem p.Romana Beneše. Degustovaná vína bude možno zakoupit za zvýhodněné ceny.

SVATOMARTINSKÁ VÍNA
Degustujeme vina od VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK ŽÁDOVICE a VINAŘSTVÍ ZBOROVSKÝ VELKÉ PAVLOVICE. Také nabízíme Víno Svaté Kateřiny z VÍNO RAKVICE.

Aktuality...

      VINOTÉKA OTEVŘENA
NAKOUPIT MŮŽETE TEĎ POUZE od 15 do 19 HOD v pracovních dnech a to bezpečně přes okýnko.   

DEGUSTACE VÍN
Dne 15.12.2015 ochutnáme vína z VINAŘSTVÍ ŠTĚPÁN MAŇÁK Žádovice.  

SVATOMARTINSKÁ VÍNA
Středa 11.11. je dnem kdy otevřeme letošní krásná SVATOMARTINSKÁ VÍNA   

DEGUSTACE VÍN
Dne 22.10.2015 od 17.30hod proběhne řízená degustace vín RODINNÉ VINAŘSTVÍ BENEŠ.  

BURČÁK 2015
První letošní závoz skvělého nakvašeného moku bude již 25.8. !!!